Vratové a dveřní vduchové clony

Vážení obchodní přátelé

Vzduchové dveřní clony jsou vzduchotechnická zařízení, které pomocí opticky nerušícího proudu vzduchu oddělují vnitřní a vnější prostředí. Používá se především v budovách a provozech, kde dochází k častému otevírání a zavírání vstupních dveří (vysoká návštěvnost lidí). Vzduchové clony se instalují z důvodu úspory vytápění objektů, kde se často otevírají nebo jsou stále otevřené dveře či vrata. Je to efektivní tepelná izolace, která brání průniku tepla z jednoho prostoru do druhého tam, kde jsou často otevřené dveře. Vzduchová clona s vysokou účinností chrání vnitřní prostor před nežádoucím chladným vzduchem v zimním období a naopak. Je-li objekt klimatizován, chrání ho v letním období před pronikáním teplého vzduch dovnitř budovy. Instalace je možná do každého prostředí, vzduchový výkon clony lze přesně nastavit. Toto technické zařízení nabízíme v rozdílných velikostech a výkonech dle požadavků zákazníků, při zajištění úspor energie a ekologie.

Image

 

beenhere

Návrh řešení

Radí Vám poradíme pří výběru vhodné dveřní vzduchové clony na míru Vašemu použiti. Pokud máte zájem o konzultaci, návrh a instalaci vzduchové dveřní clony pro Vaši aplikaci kontaktujte nás.
group

Školení

Součástí naší dodávky je kompletní zaškolení personálu, včetně poradenství a péče během celé životnosti zařízení. Společnost KLIMA - KOMPLEX spol.s r.o. to vše garantuje uzavřením servisní smlouvy.build

Realizace

Za dobu působení na trhu máme za sebou velké množství uskutečněných realizací v oblasti montáže klimatizací. Montáž klimatizačních zařízení provádíme v týmu zkušených profesionálů. Přesvědčit se můžete v seznamu referencí, které obsahují výběr některých našich spokojených klientů.

 

 

logo

playlist_add_check

Revize

pro spolehlivé, dlouhodobé a bezpečné fungování Vašeho zařízení je zcela nezbytné dělat nejen pravidelný servis, ale také jeho revizi. Na základě dostatečné odbornosti a příslušných oprávnění provádíme revize jednotek.
thumb_up

Servis

Na všechny námi dodávané klimatizace zajistíme záruční i po-záruční servis, prováděný našimi proškolenými zaměstnanci. Servisní úkony samozřejmě provádíme i námi dodávané zařízeni.