Klimatizace

 

klima jednotka​​ venkovní kompresory​​

Nástěnná jednotka Toyotomi

Venkovní kompresorové jednotky

klimakomplex


Vážení obchodní přátelé

Pro zajištění optimálních podmínek pohody prostředí (byty, kanceláře, prodejní místnosti, pracovní prostory aj.) dodáváme a montujeme klimatizační jednotky a zařízení zejména výrobců Toyotomi, Frimec, a samozřejmě také dalších značek Samsung, Daikin a dalších,  provádíme jejich servis a údržbu.

beenhere

Návrh řešení

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného klimatizačního zařízení tak, abyste za svoje peníze dostali optimálně dimenzované tepelné čerpadlo, klimatizaci nebo invertor.
group

Školení

Součástí naší dodávky je kompletní zaškolení personálu, včetně poradenství a péče během celé životnosti zařízení. Společnost KLIMA - KOMPLEX spol.s r.o. to vše garantuje uzavřením servisní smlouvy.build

Realizace

Za dobu působení na trhu máme za sebou velké množství uskutečněných realizací v oblasti montáže klimatizací. Montáž klimatizačních zařízení provádíme v týmu zkušených profesionálů. Přesvědčit se můžete v seznamu referencí, které obsahují výběr některých našich spokojených klientů.

 

 

 

logo

playlist_add_check

Revize

Pro spolehlivé, dlouhodobé a bezpečné fungování Vašeho zařízení je zcela nezbytné dělat nejen pravidelný servis, ale také jeho revizi. Na základě dostatečné odbornosti a příslušných oprávnění provádíme revize těsnosti chladících a klimatizačních zařízení obsahující více jak 3 kg chladiva.
thumb_up

Servis

Na všechny námi dodávané klimatizace zajistíme záruční i po-záruční servis, prováděný našimi proškolenými zaměstnanci. Servisní úkony samozřejmě provádíme i na stávající klimatizační jednotky, jakéhokoliv provedení a téměř všech známých značek.